Доступність посилання

ТОП новини

Петро Симоненко в Криму


Петро Симоненко в Криму

Симферополь, 14 березня 2002 - Лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко цього тижня відвідав Крим. У четвер він зустрічався з мешканцями Симферополя.

Уже давненько кримчани не чули таких радикальних та революційних фраз, як ті, що в четвер лунали з уст лідера українських комуністів Петра Симоненка. Востаннє подібне звучало в Симферополі щонайменше чотири роки тому – тоді лідер кримських комуністів Леонід Грач ще не був спікером місцевого парламенту. А Леонід Кучма тоді ще не був Почесним кримчанином, а лише “главою антинародного режиму”, як казав Леонід Грач. Тепер останній радикально змінив свою думку щодо чинного президента і називає його мудрим політиком. Втім, це не завадило лідеру кримських комуністів у четвер стояти поруч зі своїм партійним патроном, коли той проклинав “режим Кучми-Кравчука”.

На зустріч з товаришем Симоненком на центральний майдан Симферополя прийшло менше двох тисяч кримчан, хоча прес-центр Блоку Грача прогнозував десятитисячне зібрання. Але ті, хто прийшов – не пожалкували. Петро Симоненко чітко викрив усіх політичних ворогів. Дісталося усім – і Кучмі, і “Заєді”, і об’єднаним соціал-демократам, але найбільше – Віктору Ющенку та Юлії Тимошенко. Екс-прем’єра головний комуніст назвав американським прихвоснем, а лідера “Батьківщини” – найбіднішою мільярдеркою. Про інші компартії Петро Симоненко відізвався як про президентські проекти, а за решта лівих закликав не голосувати, бо ті не подолають 4-відсотковий бар’єр. Окремо товариш Симоненко зупинився на мовному питанні.

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG