Доступність посилання

ТОП новини

На Прикарпатті проживає понад 4 тисячі хлопчиків і дівчаток із функціональними обмеженнями. Для того, щоб допомогти бодай частині цих дітей, в регіоні було проведено фестиваль “Повір у себе”


На Прикарпатті проживає понад 4 тисячі хлопчиків і дівчаток із функціональними обмеженнями. Для того, щоб допомогти бодай частині цих дітей, в регіоні було проведено фестиваль “Повір у себе”

Івано-Франківськ, 4 червня 2002 - Обдаровані діти з функціональними обмеженнями вперше продемонстрували свої здібності в різноманітних конкурсах та програмах. Ті, хто побував на цьому своєрідному змаганні дітей, яких ніхто не наважувався назвати інвалідами, були вражені прагненням дівчаток та хлопчиків реалізувати свої здібності. Цінність фестивалю, як наголошувалося у виступах представників обласного навчально-реабілітаційного центру та центру соціально-психологічної реабілітації, в тому, що дітям в умовах ігнорування державою проблем неповноправних людей дають змогу виявити себе. Обдаровані ж діти з функціональними обмеженнями нічим не відрізняються, а зчаста й перевершують, у своїх здобутках ровесників. Наголошувалося також на необхідності комплексної державної програми на підтримку таких дітей. На Прикарпатті за умов обмеженого фінансування вагому допомогу дітям із функціональними обмеженнями надає благодійна християнська міжнародна організація “Карітас”, допомогові структури з різних країн Європи. Місцеві державні структури також намагаються максимально профінансувати навчання, оздоровлення та відпочинок таких дітей. На Івано-Франківщині хлопчики та дівчата з функціональними обмеженнями набувають різних професій, мають змогу вступити в майбутньому на навчання до вищих навчальних закладів. Фестиваль “Повір у себе” став підтвердженням великих потенцій дітей з функціональними обмеженнями і засвідчив потребу в максимальному сприянні та підтримці закладів, де вони навчаються й проходять реабілітаційні програми.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG