Доступність посилання

12 Грудень 2017, Київ 01:10

Огляд: Всенародна акція протесту проти президента України Кучми; Проблема з легалізацією українських заробітчан за кордоном та інше


Огляд: Всенародна акція протесту проти президента України Кучми; Проблема з легалізацією українських заробітчан за кордоном та інше

Київ, 25 липня 2002 - Восени українська опозиція планує організувати всенародну акцію протесту проти президента України Леоніда Кучми. Щоправда, різні політичні сили, бачать шляхи розвитку ситуації по-різному: одні готуються взяти владу в свої руки в Кабміні, інші не бачать в цьому сенсу; ті готуються до “мирної революції”, а ці чекають “планових” виборів Президента. Про те, якою сьогодні бачить опозицію лідер опозиційної партії “Батьківщина”, народний депутат Юлія Тимошенко і як вона оцінює шанси в боротьбі за владу, можна довідатися в газеті “Україна молода”.

Останнім часом почастішали публікації про наступ певних політичних сил на столичну владу. Як зауважує в цьому ж числі газета “УМ” - київська влада ніколи не скаржилася на брак уваги. Ділки від політики завжди пильно стежили /й стежать/ за кожним її кроком, намагаючись упіймати вигідний момент і завдати удару. Послаблення позицій столичного мера Олександра Омельченка нині вигідна багатьом силам, - стверджується в газеті. Тим паче зараз, коли в президентській Адміністрації оселилися люди з такими прибутковими деклараціями, що їхнім попередникам та старожилам адміністрації й не снилося. І Омельченко почав відчувати їхній тиск одним з перших. Подробиці – читайте в статті “Знову горять каштани, або Що стоїть за спробою “перевороту на Хрещатику”.

В цьому ж числі “УМ” друкує ексклюзивне інтерв'ю з колишнім Генпрокурором Михайлом Потебеньком, яке він уперше дав після того, як полишив прокурорське крісло.

Не менш цікаве інтерв'ю пропонує сьогодні читачам і газета “День”. Гість редакції – заступник директора департаменту консульської служби МЗС України Валерій Гребенюк. Він інформує читачів про заходи, покликані спростити візовий режим України, про те, як вирішується проблема з легалізацією українських заробітчан за кордоном, та що робиться для того, аби держава не сприймалася як трамплін для проникнення на Захід мігрантів із країн Азії.

Відволіктися від політики пропонує газета “Вечірні вісті”, яка розповідає, що на території національного заповідника “Хортиця” у Запоріжжі українські археологи розкопали поселення давніх аріїв. Воно попередньо датується ІV Тисячоліттям до нашої ери. На думку деяких учених, ця знахідка серйозний доказ того, що індо-арійська цивілізація зародилася не в Індії, а на півдні сучасної України. Цікаво й те, - продовжує газета, що одна німецька археологічна експедиція вже шукала сліди арійців у районі Хортиці півстоліття тому, але їй не поталанило знайти щось вагоме. Про це оповідається в статті “Арійці зародилися на півдні України?”

А ось погляд автора публікації у газеті “Молодь України” прикутий до зоряного неба України. Подібно до того, як на політичній карті світу чітко означені кордони держав, так і зоряне небо розмежоване на 88 сузір'їв – ділянок неба, різних за розмірами та контурами зоряних малюнків. Про те, які сузір'я зараз мерехтять вночі над Україною можна довідатися з публікації, що так і називається “Зорі над Україною”.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG