Доступність посилання

17 Жовтень 2017, Київ 09:12

Хресний хід у Симферополі за об’єднання українського християнства


Хресний хід у Симферополі за об’єднання українського християнства

Симферополь, 14 серпня 2002 - В середу, на свято Всемилостивого Спаса та Пресвятої Богородиці в Симферопольському кафедральному соборі святих рівноапостольних князів Володимира та Ольги УПЦ Київського Патріархату відбувся величний хресний хід, в якому взяли участь копії 4-х чудотворних ікон, привезених зі Львівської області в рамках місійної акції “З вірою у Бога – у третє тисячоліття”. Учасники хресного ходу молилися за єдність християнських церков України.

Хресний хід у Симферополі відбувся після того, як копії 4-х чудотворних ікон, серед яких - такі відомі й шановані як Зарваницької і Почаївської Божої матері, побували в православних і греко-католицьких парафіях Симферополя, Керчі, сіл Симферопольського, Білогірського і Первомайського районів автономії. В Керчі перед іконами спільний молебень провели священики Української православної церкви Київського Патріархату і Російської православної церкви Закордоном. Як повідомили організатори місійної акції, попри їхні запрошення, Кримська єпархія УПЦ Московської Патріархії не відгукнулася, хоча в інших регіонах України, де вже побували копії чудотворних образів Божої Матері, священнослужителі цієї церкви брали участь у молебнях.

Нагадаю, що місійна акція “З вірою в Бога – у третє тисячоліття” 30 червня розпочалася у Львові і вже пройшла Вінницькою, Запорізькою, Херсонською та Одеською областями. 6 серпня ікони були доставлені з Одеси до Симферополя і встановлені в Кафедральному соборі Святих Володимира та Ольги. В середу вони відправляться до Севастополя, де будуть виставлені у місцевому храмі Української Греко-католицької церкви. В Ялті ікони побувають у римо-католицькому костелі. 14 жовтня копії чудотворних образів потраплять до Києва, там у день Покрова Пресвятої Богородиці відбудеться всенародний молебень, після якого ікони будуть внесені і встановлені у Верховній Раді України.

Де б не бували святі образи, в якому б храмі їх не виставляли, біля них моляться за духовне об'єднання усіх християн України, незалежно від їхньої національності і церковної приналежності.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG