Доступність посилання

ТОП новини

Симоненко наголошує на необхідності проведення інвентаризації державної власності.


Лідер КПУ, кандидат в Президенти України Петро СИМОНЕНКО наголошує на необхідності проведення інвентаризації державної власності, зокрема результатів «великої приватизації». Про це він заявив сьогодні на зустрічі з жителями Шепетівки (Хмельницька область).

На переконання П.СИМОНЕНКА, це необхідно зробити, “бо відомо, що Фонд держмайна звітував про продаж підприємств на суму 600 млрд. гривень, а до бюджету надійшло тільки 8,7 млрд. Куди поділися майже 590 млрд. гривень – питання риторичне”. “Вони осіли в кишенях олігархів”, - зазначив кандидат у Президенти.

Крім того, виступаючи на мітингу, П.СИМОНЕНКО зауважив, що одним з першочергових завдань, що потребують негайного розв''язання є вирішення найболючіших соціальних питань. А саме: подолання безробіття і створення нових робочих місць; державне регулювання цін; гарантовані безоплатні медичне обслуговування та освіта; негайне підвищення зарплат, пенсій та соціальних виплат тощо. “Це можливо зробити вже зараз”, - підкреслив лідер комуністів.

На його думку, тільки наведення елементарного порядку в державі, зокрема на митниці, дозволить поповнити державну скарбницю мільйонами і мільйонами гривень. Упорядкування та скасування необгрунтованих пільг для комерційних структур, жорсткий контроль над банківською системою – це знов сотні мільйонів у державну казну. П.СИМОНЕНКО впевнений, що встановлення держмонополії на виробництво та реалізацію горілчаної та тютюнової продукції – це ще одне з джерел поповнення бюджету країни.

УНІАН

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG