Доступність посилання

ТОП новини

НА ХАРКІВЩИНІ МОБІЛЬНА ГРУПА КОМАНДИ ЮЩЕНКА СТИКАЛАСЯ З ШАЛЕНОЮ ПРОТИДІЄЮ ВЛАДИ – ШТАБ КАНДИДАТА.


На Харківщині мобільна група команди Віктора ЮЩЕНКА стикалася з шаленою протидією влади. Як повідомили УНІАН у прес-службі Центрального штабу кандидата, 14 вересня мобільна група команди В.ЮЩЕНКА провела зустрічі з виборцями в трьох населених пунктах Харківщини.

Виступ народної артистки Ніни МАТВІЄНКО, ансамблю "Золоті ключі", промова народного депутата України Валерія ЛЕБЕДІВСЬКОГО та показ фільму про В.ЮЩЕНКА відбулися в Золочеві, Козачій Лопані та Дергачах Харківської області.

За словами Анатолія КВАШІ, голови регіонального штабу, в усіх трьох містах мобільна група стикалася з шаленою протидією влади.

Незважаючи на це, заходи відбулися. Проте, розповідає А.КВАША, вночі до машини мобільної команди, припаркованої на платній стоянці біля центрального готелю міста "Мир", двічі під''їжджали міліціонери. Сторожа відволікли, після чого шини всіх чотирьох коліс виявилися порізаними.

"Правоохоронці, звичайно, ніяких заходів не вживали. А вранці всі навколишні шиномонтажні станції відмовилися приймати колеса на ремонт. Очевидно, міліція їх попередила про неприємності, якщо нам допоможуть", - повідомив керівник регіонального штабу.

Свідок подій, народний депутат В.ЛЕБЕДІВСЬКИЙ наголошує, що "останній аргумент влади – це ніж у колесо". "Немає сумніву в тому, що це зробила влада, бо ретельно порізано всі чотири колеса. Коли влада бачить, що вона неспроможна виставити достойні аргументи на користь свого кандидата, вона пускає в хід ніж", - коментує народний депутат.

Пересувний медійний комплекс мобільної групи встановлено на вантажній машині. Він має все необхідне звукове обладнання, дозволяє розгорнути екран для показу фільмів та змонтувати сцену для виступів. Попри всі перешкоди з боку влади та перевірки ДАІ, машина вже ремонтується. Сьогодні мобільна група має за графіком прибути в Красний Кут.

UNIAN

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG