Доступність посилання

ТОП новини

МАРТИНЮК ВВАЖАЄ, ЩО ІСТОРІЯ З ОТРУЄННЯМ ЮЩЕНКА Є ПІАР-ХОДОМ ЙОГО КОМАНДИ.


"На моє переконання це не більше ніж піар-хід", - заявив перший заступник голови ВР, член КПУ Адам МАРТИНЮК, коментуючи заяви штабу Віктора ЮЩЕНКА з приводу отруєння невстановленими речовинами кандидата в президенти.

Він зазначив, що йому важко повірити в те, що В.ЮЩЕНКО "посилав зривати Троєщину, так і в те, що КамАЗ намагався "створити аварійну ситуацію і загрожував життю кандидата (йдеться про В.ЮЩЕНКА – УНІАН). "Все це піар-акція", - заявив А.МАРТИНЮК. він зазначив, що не знає чи було отруєння, оскільки будь-яка людина не застрахована від цього. В той же час, за його словами, якщо штаб В.ЮЩЕНКА має докази щодо отруєння кандидата в Президенти В.ЮЩЕНКА, то вони повинні звернутись до правоохоронних органів, аби ті розслідували цю справу.

А.МАРТИНЮК не виключає, що частина людей повірить в ці заяви, але "більша частина людей не вірить у ці казки". А.МАРТИНЮК зазначив, що комуністи можуть підтримати постанову щодо створення тимчасової спеціальної комісії парламенту по вивченню ситуації з отруєнням В.ЮЩЕНКА. В той же час, за його словами, заледве чи в парламенті набереться 226 голосів, щоб включити це питання до порядку денного.

За його словами, якщо б таке питання було внесене, то тоді знайдеться 150 голосів народних депутатів України для створення такої комісії.

А.МАРТИНЮК вважає, що ситуацію із можливим отруєнням В.ЮЩЕНКА як кандидата в президенти могла б вивчити моніторингова комісія парламенту, яка була створена нещодавно і яку очолив голова ВР Володимир ЛИТВИН.

UNIAN

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG