Доступність посилання

ТОП новини

Вибухи і пожежу на Харківщині вдалося локалізувати


Як повідомив віце-прем’єр Олександр Турчинов після обльоту території, «пожежу та вибухи локалізовано в межах арсеналу, вони поодинокі».

Він наголосив, що розроблено детальний план гасіння пожежі та розмінування і що активна фаза гасіння пожежі розпочнеться завтра вранці.

Державна комісія з питань техногенної екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на засіданні в Лозовiй вирішила знову скоротити радіус небезпечної зони навколо арсеналу з 5 до 3 кілометрів.

Віце-прем’єр зазначив, що комісія також дозволила відновити рух вантажних потягів. Рух пасажирських не припинявся, але вони йдуть в об’їзд станції Лозова.

Олександр Турчинов також повідомив, що сільгоспроботи біля небезпечної зони відновлять тільки після повної перевірки та підписання актів про можливість експлуатації сільськогосподарських територій.

Наразі триває перевірка Міноборони на всіх складах боєприпасів України для перевірки стану їхньої безпеки i «швидкого реагування» в разі потреби.

За даними Національного інституту стратегічних досліджень, усього в Україні налічується 1,7 мільйона тонн боєприпасів на 159 об’єктах.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG