Доступність посилання

ТОП новини

Верховна Рада не підтримала виділення коштів на вибори


Парламент не підтримав у першому читанні законопроект щодо забезпечення фінансування дострокових виборів, внесений депутатом від Блоку «Наша Україна – Народна самооборона» Ксенією Ляпіною.

За законопроект про виділення коштів проголосували лише 222 депутати при необхідних 226. Законопроект підтримали 170 депутатів із Партії регіонів, 35 – із фракції НУНС та 17 – фракції Блоку Литвина. Не голосували фракцiї БЮТ i Компартiї.

Законопроект, зокрема, передбачав виділення 417,5 мільйонів гривень для фінансування підготовки та проведення позачергових виборів.

Крім того, Верховна Рада не підтримала в першому читаннi змiни до законiв щодо вдосконалення механiзму позачергових парламентських виборiв, запропоновані депутатом вiд Партiї регiонiв Оленою Лукаш.

За ухвалення цього документа теж проголосували 222 депутати.

Законопроект передбачав, зокрема, скасування обов'язкового 50% порогу активності на позачергових парламентських виборах.

Президент Віктор Ющенко раніше заявляв, що визначить нову дату проведення позачергових виборів парламенту після того, як Верховна Рада виділить кошти на їх проведення.

********
Парламент закрився до завтра

Перед закриттям сьогоднішнього засідання Верховної Ради депутати внесли до порядку денного законопроект, що стосується внесення змін до державного бюджету на 2008 рік у частині мінімізації наслідків світової фінансової кризи, фінансування пенсій і проведення позачергових місцевих виборів.

За словами спікера Арсенія Яценюка, цей документ, а також законопроект Кабінету Міністрів про зміну держбюджету-2008 розглянуть на засіданні 30 жовтня.


ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG