Доступність посилання

ТОП новини
16 квітня 2021, Київ 19:16

Омельченко покидає НУНС через «високу аморальність Ющенка»


Народний депутат України Олександр Омельченко
Народний депутат України Олександр Омельченко до кінця цього року залишатиметься позафракційним.

Про це він сказав в інтерв`ю агентству УНІАН. Раніше у вівторок голова Верховної Ради Володимир Литвин повідомив про вихід Омельченка з фракції НУНС.

Омельченко зазначив, що вийшов із фракції НУНС із кількох причин. І «перше й основне для мене – висока аморальність так званого почесного Президента, який, на жаль, і сьогодні нібито очолює партію «Наша Україна», Віктора Ющенка». «Це неприємні спогади», – додав він.

Другою причиною він назвав те, що «сама фракція сьогодні під керівництвом Миколи Мартиненка, якого я поважаю, – у медузному стані».

За словами Омельченка, сьогодні, зокрема, на засіданні фракції НУНС були присутні лише 12 осіб. «Сам Мартиненко вийшов з партії «Наша Україна» і перейшов до партії «Фронт змін» й одночасно залишився головою фракції. Це теж питання», – зазначив Омельченко.

Водночас, він наголосив, що «ні в яку фракцію і групу вступати» не буде. «Я буду позафракційним до кінця цього року, поки буде ухвалений новий закон (про вибори народних депутатів), схвалений європейською спільнотою як демократичний закон», – сказав він.

Як зауважив Омельченко, «потім будемо визначатися, чи шукати (виборчий) округ».

Дивитись коментарі (21)

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG