Доступність посилання

ТОП новини

Омельченко покидає НУНС через «високу аморальність Ющенка»


Народний депутат України Олександр Омельченко
Народний депутат України Олександр Омельченко до кінця цього року залишатиметься позафракційним.

Про це він сказав в інтерв`ю агентству УНІАН. Раніше у вівторок голова Верховної Ради Володимир Литвин повідомив про вихід Омельченка з фракції НУНС.

Омельченко зазначив, що вийшов із фракції НУНС із кількох причин. І «перше й основне для мене – висока аморальність так званого почесного Президента, який, на жаль, і сьогодні нібито очолює партію «Наша Україна», Віктора Ющенка». «Це неприємні спогади», – додав він.

Другою причиною він назвав те, що «сама фракція сьогодні під керівництвом Миколи Мартиненка, якого я поважаю, – у медузному стані».

За словами Омельченка, сьогодні, зокрема, на засіданні фракції НУНС були присутні лише 12 осіб. «Сам Мартиненко вийшов з партії «Наша Україна» і перейшов до партії «Фронт змін» й одночасно залишився головою фракції. Це теж питання», – зазначив Омельченко.

Водночас, він наголосив, що «ні в яку фракцію і групу вступати» не буде. «Я буду позафракційним до кінця цього року, поки буде ухвалений новий закон (про вибори народних депутатів), схвалений європейською спільнотою як демократичний закон», – сказав він.

Як зауважив Омельченко, «потім будемо визначатися, чи шукати (виборчий) округ».

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG