Доступність посилання

ТОП новини

Економічні новини


Економічні новини

Київ, 16 травня 2001 - Два українських міста з загальною кількістю населення понад один мільйон мешканців залишилися без водопостачання по тому як водонасосні станції у Львові та Кіровограді було відключено від електромережі за борги. У Кіровограді був знеструмлений головний міський водогін. У Львові шість відключених водонасосних станцій постачають воду у 90 відсотків міських будинків. До четверга без електрики можуть залишитися 11 з 18 львівських насосних станцій.

Згідно з показниками статистики, триває зростання української економіки. За перші чотири місяці 2001 року валовий внутрішній продукт (ВВП) країни зріс на вісім з половиною відсотків - якщо порівняти до попереднього року.

Про це повідомив глава дорадчої групи прем'єр-міністра Валерій Литвицький. У квітні зростання сягнуло майже 11 відсотків. Пан Литвицький пояснив зростання ефективною бюджетною політикою та ціновою стабільністю.

2000 року українська економіка зазнала зросту вперше за останнє десятиліття.

Загальний обсяг зовнішньої торгівлі товарами в першому кварталі поточного року збільшився в порівнянні з відповідним періодом минулого на 6,4% , у тому числі експорт збільшився на 20,9%, а імпорт скоротився на 5,8% . Про це, з посиланням на Держкомстат, повідомив "Інтерфакс-Україна". Зовнішньоторговельні операції в січні-березні нинішнього року проводилися з партнерами із 164 країн світу. Найбільші експортні постачання припадали на Російську Федерацію - 25% загального обсягу експорту, Італію - 5,2%, Туреччину - 5,1%, Німеччину - 4,4%. Найбільші імпортні надходження зафіксовані з Російської Федерації - 40,2%, Туркменистану - 1 1,2%, Німеччини -7,7%, Місія Всесвітнього банку та місія Міжнародного валютного фонду продовжують свою роботу в Україні. Про це повідомив прес-секретар першого віце- прем'єра України Геннадій Гармаш.

За його словами, з 19 до 22 травня до місії Всесвітнього банку приєднається директор ВБ по Україні і Білорусі Лука Барбоне.

Як сказав Г.Гармаш, експерти проаналізують поточний стан виконання Україною програм співробітництва з міжнародними фінансовими організаціями.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG