Доступність посилання

ТОП новини

Едуарда Гурвіца та Анатолія Ворохаєва зареєстрували кандидатами на посаду міського голови Одеси


Едуарда Гурвіца та Анатолія Ворохаєва зареєстрували кандидатами на посаду міського голови Одеси

Одеса, 18 лютого 2002 - Міська виборча комісія провела 17 лютого 2002 року таємне від преси засідання на якому нарешті зареєструвала кандидатів на посаду мера, які подали документи на реєстрацію першими. Таємне, бо саме цей день у міськвиборчком назвали вихідним і жоден з працівників мас-медіа не знав про заплановану реєстрацію, до приміщення міськвиборчкому нікого не допускали.

Але сталося...

18 лютого народному депутату України Едуарду Гурвіцу та екс-віце меру Анатолію Ворохаєву вручили свідоцтва про реєстрацію.

Як відомо, Едуард Гурвіц є кандидатом на посаду Одеського міського голови від виборчого блока Віктора Ющенка “Наша Україна”.

Одразу після реєстрації Він заявив, що відчуває підтримку сотень тисяч одеситів.

“Щоправда, поведінка нинішньої міської влади є негідною. Я знаю про те, що вони спробують в черговий раз перемогти на виборах за допомогою судів, але гадаю що другий раз така спроба буде невдалою.

Саме за допомогою суду Руслан Боделан та його команда у 1998 році одержали владу в місті, хоча одесити їх бачити у будинку мерії не бажали.

Дуже прикро, що вони мають намір повторити пройдений шлях і для цього використовувати найбільш брудні методи усунення мене з виборчих перегонів.

Я в Одесі пропрацював вісім років, чотири роки Головою Жовтневої райради і чотири у мерії – після цього чотири роки був депутатом Верховної Ради України. Я за 12 років квартири в Одесі собі не купив. Вона мені не потрібна. Я мешкаю у двадцяти хвилинах їзди від мерії у селищі Фонтанка, Комінтернівського району. У мене там будинок і цього є цілком достатньо для життя.

Але, сама поведінка людей які нахапалися квартир, будинків у тій ж околиці ганебна, бо протирічить українському Законодавству. Зрозуміло, що і Центральна виборча комісія, і Конституційний суд підтвердили право будь якого громадянина України обиратися. Мене висунули і політичні партії і збори громадян, і трудові колективи.

Руслан Боделан розуміє, що йому доведеться залишити будинок мерії на Думській площі і тому чекати від них можна все що завгодно” – зазначив Едуард Гурвіц.

Він вступив у виборчу кампанію в Одесі опинившись у повній інформаційній блокаді з боку влади.

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG