Доступність посилання

ТОП новини

ЗАРАДИ ЄДНОСТІ ОПОЗИЦІЇ МОРОЗУ ПРОПОНУВАЛИСЬ БУДЬ-ЯКІ ПОСАДИ У НОВІЙ ВЛАДІ ВІД КОМАНДИ ЮЩЕНКА – ПОРОШЕНКО.


“Заради єдності здорових опозиційних сил, лідеру СПУ Олександру МОРОЗУ з боку команди Віктора ЮЩЕНКА пропонувались будь-які посади у новій владі”, – заявив на прес-конференції у Чернівцях заступник голови координаційної ради коаліції “Сила народу”, голова бюджетного комітету парламенту Петро ПОРОШЕНКО. “Нам дуже було цінно і важливо зберегти здоровий потенціал опозиції”, - додав П.ПОРОШЕНКО.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо єдності опозиційних сил на президентських виборах, П.ПОРОШЕНКО зазначив, що він і досі продовжує “вірити О.МОРОЗУ, як людині, як чесному політикові”. За словами П.ПОРОШЕНКА, йому “прикро, що Олександр Олександрович так легко повівся на те, що політичну реформу можна провести за кілька місяців до кінця правління цієї влади. Ці забаганки влади легко ввели в оману О.МОРОЗА”.

“Я переконаний, що політична реформа восени не пройде, - вважає П.ПОРОШЕНКО, - не зважаючи на всі псевдопрогнози, що фракція “Наша Україна” на осінь буде зацікавлена у проведенні політреформи, оскільки, ніби-то рейтинги Віктора ЮЩЕНКА і Віктора ЯНУКОВИЧА вирівняються”. П.ПОРОШЕНКО додав, що “навпаки, за даними останніх соціологічних опитувань, рейтинг В.ЮЩЕНКА йде у відриві від рейтингу кандидата від влади – В.ЯНУКОВИЧА”, що, на його думку, для “декого є дуже несподіваним і шокуючим”.

Саме тому, переконаний заступник голови координаційної ради коаліції “Сила народу”, “О.МОРОЗ буде з нами”, на відміну, на його думку, від лідера комуністів, “на підтримку якого в парламенті завжди розраховувала влада”.

УНІАН

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG