Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 14:33

Росія: Рятувальники зупинили пошуки гірників, зниклих три тижні тому під час аварії на алмазній шахті в Якутії


Шахта «Мир», архівне фото

Пошук гірників, зниклих 4 серпня на алмазній шахті «Мир» у Якутії, зупинено з міркувань безпеки рятувальників, повідомила на своєму сайті російська компанія «Алроса», якій належить копальня. За даними компанії, вісьмох людей знайти не вдалося.

«До цього часу з моменту аварії пройшло три тижні. Медичні експерти вважають, що вижити без питної води, їжі, в умовах високої вологості і затоплення шахти селевими масами з високим вмістом сірководню і солей організм людини протягом такого тривалого терміну не здатний», – йдеться у повідомленні.

4 серпня внаслідок прориву води з кар’єру затопило шахту «Мир», де на момент інциденту перебувало 151 людина. У перші дні вдалося врятувати 142 шахтарів. Пошуково-рятувальні роботи велися три тижні.

Родичі гірників, які працювали на шахті «Мир», повідомляли, що вона перебуває в аварійному стані. Колишній лідер незалежної профспілки працівників «Алроси» заявив російській службі Радіо Свобода, що аварії можна було уникнути, оскільки керівництво компанії давно знало про всі проблеми.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG