Доступність посилання

ТОП новини
09 Грудень 2018, Київ 21:29

У день незалежності - про першу леді України.


Василь Зілгалов

Прага, 24 серпня 2005 року – Напередодні Дня і в День Незалежності України багато говорять про кожну хвилину президента Віктора Ющенка. Але набагато менше про Першу леді. Хоча напередодні чимало часописів згадали й про Катерину Ющенко та навіть оприлюднили інтерв’ю з нею, про що ви почуєте далі в наших програмах. А ми вирішили запитати про пані Ющенко у людини, яка її давно знає і близька до неї. Це прес-секретар президента Ірина Геращенко, з якою розмовляв мій колега Василь Зілгалов і запитав її насамперед про те що вона думає про долю дружини президента.

Ірина Геращенко

Ми, члени команди Президента, щасливі дізнатися, визнати і підкреслити, що пані Катерина Ющенко гідно справляється з дуже нелегкою роботою першої леді і дуже гідно представляє Україну як дружина Президента, дружина, яка була поруч із Президентом у найскладніші часи його життя, у найстрашніші хвилини, коли він знаходився між життям і смертю у віденській клініці і сьогодні, коли Президентові буває дуже-дуже непросто нести той важкий, але дуже благородний і важливий хрест, який називається “президентство”.

Пані Катерина планує провести свій день народження, який, до речі, припадає на перше вересня, на роботі, де як перша леді гідно представити нову команду. Вона планує поїхати в одне маленьке село, аби побувати у школі, подивитися, як сьогодні діти у селі можуть отримувати гідну освіту.

Василь Зілгалов

Пані Геращенко, а як проходить типовий робочий день пані Ющенко?

Ірина Геращенко

Можливо, у всіх існують стереотипи, що життя першої леді – це щось трішечки казкове. Це не так. Головна казка заключається у тому, що ти маєш дуже багато докласти зусиль, щоб тебе люди сприймали так, як вони бачать те в ефірі, на телеканалі.

Не треба багато розповідати жінкам, у яких є троє маленьких дітей або навіть одна маленька дитина, як починається день кожної такої жінки. Він починається дуже рано, коли треба вставати, опікуватися дітьми, сідати з ними, аби вони поснідали, бавитися з ними і думати про роботу. Як правило, Катерина Михайлівна дуже багато часу проводить в офісі, а вечір, як правило, присвячений родині: чоловікові, дітям.

Василь Зілгалов

А пані Ющенко вчить дітей також і англійської мови?

Ірина Геращенко

Якщо говорити про наших дітей, то вони мають бути набагато освіченішими, ніж ми. Діти Президента насправді знають по кілька мов. Що стосується маленьких, то і Христинка, і Софійка ходили до дитячого садочку, де викладалася французька мова. Насправді батьки намагаються дати дітям в першу чергу європейську освіту, таку, яку мають мати діти великої європейської країни Україна.

Василь Зілгалов

Пані Ірино, ми знаємо, що перша леді дуже розуміється на одязі, на моделях одягу...

Ірина Геращенко

Пані Катерина приділяє цьому рівно стільки часу, скільки треба приділяти. Всі відзначають: і жінки, і чоловіки, в першу чергу її чоловік, що пані Катерина дійсно має бездоганний смак. Вишукане вбрання пані Катерини дуже часто оцінюється у світі. Я не раз була свідком таких цікавих розмов у журналістському середовищі, коли під час візитів журналісти різними мовами обговорювали вбрання першої леді України і говорили, що це дійсно зі смаком, відчувається, що це дуже розумна жінка.

Василь Зілгалов

Пані Ірино, ми сьогодні бачили, як пані Ющенко досить таки довго тримала на руках малого Тарасика. Виглядає так, що вона не тільки мужня, а й сильна фізично жінка. Вона, напевне, займається і спортом?

Ірина Геращенко

Я думаю, що всі українки – це дуже сильні жінки. Пані Катерина сьогодні уособлює обличчя української жінки.

А щодо Вашого питання, то я думаю, що мене тут всі жінки підтримують, коли ти тримаєш на руках свою дитину, то це абсолютно не важко.

Сьогодні діти супроводжували батьків до церкви. На Майдані були і старші діти: і Андрійко, і Ліна. Це прекрасна традиція сьогодні починається, коли президентська родина кожною годиною цього дня підкреслює, що це є найбільше державне свято, це найбільше свято для президентської родини.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG