Доступність посилання

ТОП новини

Сили оборони України готові до можливого наступу РФ у лютому – Резніков


«Україна очікує можливого наступу Росії цього місяця, але в Києва є резерви, щоб стримати сили Москви», – Олексій Резніков
«Україна очікує можливого наступу Росії цього місяця, але в Києва є резерви, щоб стримати сили Москви», – Олексій Резніков

У Міноборони не виключають можливості повторного наступу РФ вже цього місяця, заявив міністр оборони України Олексій Резніков під час пресконференції.

Відповідаючи на запитання кореспондента Радіо Свобода про те, чи встигне західне озброєння надійти до нового наступу Росії, Резніков сказав, що не все озброєння встигне надійти.

«Можливий наступ росіян ми все одно очікуємо в лютому. Це з точки зору символізму. Це не логічно з точки зору військової. Бо у них ще не готові усі ресурси, але вони це роблять. Минулий рік вони теж, не створивши ударних угруповань, поперлися. І нарвалися. Не вся західна зброя встигне приїхати. Але ми готові. В нас уже є створені ресурси та резерви, якими ми можемо стабілізувати та тримати удар», – сказав міністр.

«Несподіваних речей немає», – наголосив міністр.

При цьому Резніков підкреслив, що ситуація на сході України залишиться складною, але контрольованою, додавши, що Сили оборони тримаються на цьому напрямку.

Він також повідомив, що Україна продовжує накопичувати резерви.

За словами заступниці міністра оборони Ганни Маляр, цього тижня війська РФ всіма силами намагались прорвати оборону Бахмуту та посилити наступ на Лиманському напрямку. За її словами, якщо підсумувати всі офіційні зведення з фронту цього тижня й коротко підсумувати, то можна помітити, що військам РФ не вдалось просунутись на Лиманському та Бахмутському напрямках.

Бахмут продовжує залишатися головною гарячою точкою на фронті. Бої за місто, в яких з російської сторони значну роль відіграють найманці угруповання Євгена Пригожина, триває з липня 2022 року. Військові аналітики зазначали, що захоплення Бахмута має для Росії скоріше символічне значення, але не важливе зі стратегічної точки зору.

XS
SM
MD
LG