Російська «Нєзавісімая газета» вважає, що приїзд до Києва голови російського уряду Володимира Путіна і його переговори тут із Президентом Януковичем і Прем’єр-міністром Азаровим будуть вестися в основному довкола ціни на газ і майбутнього спільного підприємства (СП) між «Газпромом» та «Нафтогазом». Хоча, як вважають деякі, досить поінформовані, українські експерти, серед 11 планованих для підписання на цих переговорах у Києві угод навряд чи буде угода про довгоочікуване «газове СП»... Бо заважають цьому українські та російські закони, невирішеність долі боргу «Нафтогазу» фірташевській «РосУкрЕнерго» та інші речі. Хоча спостерігачі переконані, що «правляча Партія регіонів дійсно готується піднести подарунок своїм виборцям у вигляді нових українсько-російських угод» і це будуть переважно угоди, як зауважують експерти, «в галузі атомної енергетики, авіа- та кораблебудування». Візит Путіна, як резюмує «Нєзавісімая газета», «буде результативним, але навряд чи сенсаційним».
Ще одне американське видання – «Крісчен Сайєнс Монітор» – не лише констатує, що «Росія укріплює свій Чорноморський флот», а й попереджає, що «Росія вже готова гарантувати захист України»... Газета також переконана, що Президент Янукович робить «крен у бік Москви», цитує російського експерта, котрий вважає, що «російський Чорноморський флот залишиться в Україні до другого пришестя», і наводить факти того, що нинішня влада в Києві готова будувати нові кораблі для ЧФ Росії в Севастополі.
Швейцарська «Нойє Цюрхер Цайтунґ» не виключає у середу скандалу в швейцарському ж Ньйоні, штаб-квартирі УЄФА, коли кіпріотський футбольний функціонер Спірос Марангос надасть Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) докази, документи і підтвердження свідків, котрі нібито доводять факт підкупу за 11 мільйонів євро чотирьох чільних функціонерів УЄФА з метою вирішення долі голосування щодо місця проведення Євро-2012 на користь Польщі та України. Видання з Цюріха не виключає, що саме цієї середи «хтось потрапить у дуже скрутне становище». Швейцарська газета також наводить інформації про те, що у повідомленнях різних джерел найбільше «світяться» два футбольних функціонери УЄФА, які нібито всіляко затягували розгляд «аргументів Марангоса», це генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно та глава дисциплінарного комітету УЄФА Петер Лімахер.